Adım At Para Kazan – 10 ADIM ATTIKÇA KAZANDIRAN UYGULAMA!

internetten para kazanmanın yolları her geçen gün artırıyor. Bugün de sizlere yürüyerek para kazanma metodundan bahsedeceğim. Siz de adım at para kazan sistemiyle kolayca para kazanacaksınız.

Size bu işin mantığından bahsedeceğim ve adım attıkça para kazandıran uygulamalar, Siteler hangileri sıralayacağım. Bilgi karmaşasının son vereceğim ve gerçekten para kazanmamıza yardımcı olacağım… Hadi başlayalım siz de adım attıkça para kazanma fırsatını yakalayın

Yürüyerek Para Kazanma Gerçek mi?

Yürüyerek Para Kazanma Gerçek mi?
Yürüyerek Para Kazanma Gerçek mi?

Son zamanların en kolay para kazanma yöntemlerinden birisi olan adım para kazan yöntemi sıklıkla araştırılıyor. Bu konu ile akıllarda oluşan ilk soru ise yürüyerek para kazanma gerçek mi? Evet, kesinlikle gerçek.

Farklı uygulamalar ve platformlar sayesinde insanlar fiziksel aktivitelerini yaparak para kazanabilirler. Ancak bu yöntemle gerçekten gelir elde etmek istiyorsanız güvenilir, adım attıkça para kazandıran uygulamaları tercih etmeniz gerekiyor.

Sizlere bu konuda yardımcı olacağım ve adıma para kazan için sizlere kullanabileceğiniz en güvenilir uygulamaları ve siteleri paylaşacağım. Gelin ayrıntılara bakalım!

Adım Attıkça Para Kazandıran Uygulamalar

Adım Attıkça Para Kazandıran Uygulamalar
Adım Attıkça Para Kazandıran Uygulamalar

Şimdi adım at para kazan için hangi uygulamaları tercih edebileceğinizden bahsedeceğim. Sizlere sıralayacağım bu uygulamalar kesinlikle güvenilir ve en kazançlı olanlardan seçildi. İşte adım attıkça para kazandıran uygulamalar listesi:

 1. Stepbet
 2. AdımPara
 3. Bitwalkig
 4. SweatCoin
 5. Winwalk
 6. Evidation
 7. Runtopia
 8. Gigwalk
 9. FitPotato
 10. DogGo

İşte sizler için TOP 10 adım attıkça para kazandıran uygulamalar listesi… Şimdi bu uygulamaları sizlere ayrıntılarıyla anlatacağım. Uygulamaları ne şekilde kayıt olmalısınız, ödemelerinizi nasıl alacaksınız, kazanmak için ne yapacaksınız? Detaylarına geçelim! 🙂

1- Stepbet

yürüyerek para kazanma
yürüyerek para kazanma

Stepbet, birçok ülkede kullanılan yürüyüş yaparak para kazanma uygulamalarında bir tanesidir. Uygulamanın en dikkat çekici özelliği ise yürüyüş yapmanıza motive sağlaması… Kendinizin belirlediği adım hedefleri, kişiselleştirilmiş egzersizler ve haftalık oyunlarla sağlığınıza yatırım yapmanın bir yoludur.

Hedeflerinize ulaşmak için daha fazla adım atmanızı sağlayacak ödülleri kazanmak için Stepbet uygulamasını telefonunuza kolayca indirebilirsiniz. Hem Android hem de IOS telefonunuza indirebiliyorsunuz.

İnternetten kolayca para kazanma yollarını mı arıyorsunuz? Öyleyse yorum yap para kazan yazısı tam olarak sizlere özel! Hemen okuyun ve ayrıntıları öğren öğrenin

2- AdımPara

adım at para kazan
adım at para kazan

Türkçe adım attıkça para kazandıran uygulamalar arasında bulunan adım para ile yürüyüş yaparken para kazanabileceksiniz. Hem sağlığınız için faydalı bir aktivite yerine getirecek hem de cebinize katkı sağlayacaksınız.

Yürüyüşlerinizi daha heyecanlı ve kazançlı hale getirmek için adım para uygulamasını Android ya da iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz. Toplam adım sayınıza göre ücretiniz sizlere verilir.

Bunun yanında bir de bonuslar ile adımlarını katlayıp paranızı artırma şansınız bulunuyor. 3000 adımı tamamla ya da 5.000 adımı tamamla diyerek daha fazla kazançla elde edebiliyorsunuz.

3- Bitwalking

yürüyerek para kazanma programı
yürüyerek para kazanma programı

Adım at para kazan için kullanabileceğiniz uygulamaları sizlere sıralamaya devam ediyorum… Sıradaki bol kazançlı uygulama da Bitwalking’dir.

Bu uygulama aracılığıyla adım at para kazan fırsatından yararlanabilmek istiyorsanız eğer, günlük 10.000 adım hedefini tamamlamanız gerekiyor. 10.000 adım karşılığında 1 Dolar kazanıyorsunuz. Türk Lirası ile bakıldığı zaman da 1 dolar sizin günlük yürüyüşünüz için mükemmel bir motivasyon kaynağı olacaktır

4- SweatCoin

yürüyüş yaparak para kazanma
yürüyüş yaparak para kazanma

Yürüyüş yaparak para kazanmak için ilk tercih etmeniz gereken uygulamalardan bir tanesi Sweatcoin’dir. Yürüyüş yaparak sweat coinleri kazanıp bunu paraya çevirebiliyorsunuz.

Atacağınız her 1.000 adım karşılığında 1sweat coin kazanıyorsunuz. Bu da ortalama olarak 50 cente denk geliyor. Eğer her gün zaten tempolu bir hayata sahipseniz, işe gidiyorsanız, otobüs durağına yürüyerek gidiyorsanız, hemen bu uygulamayı açın ve adımlarınızın hedefe ulaşmasını sağlayın. Yürürken para kazanın!

5- Winwalk

Winwalk uygulamasının telefonunuza ücretsiz şekilde hemen indirerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulamanın temel mantığı, tamamen yürüyerek para kazanmaktır.

Uygulamayı başlattıktan sonra GPS üzerinden adımlarınız sayılacaktır. Bu nedenle uygulamanın sizden isteyeceği izinleri kabul etmeniz gerekir. Uygulama sizlere günlük olarak 10.000 adım hedefi koyar. Belirtilen hedefi tamamladığınızda dolar kazanırsınız. 100.000 adım ortalama 10 – 15 Dolar arasındadır.

6- Evidation

adım at para kazan
adım at para kazan

Evidation adım at para kazan için güvenilir uygulamalardan birisidir. Bu uygulama çok amaçlı ve sağlık temelli bir uygulama diyebiliriz. Uygulamanın içerisinde yürüyüş yaparak para kazanmanın fırsatını da tabii ki bulabiliyorsunuz.

Sağlıklı bir şekilde yürüyüş yapmak ve buna alışkanlık haline getirerek para kazanmak istiyorsanız hemen uygulamayı indirebilirsiniz Bir de kayıt olabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz uygulamadan para çekebilmek için 10.000 puana erişmeniz gerekiyor.

7- Runtopia

yürü kazan
yürü kazan

Yürüyüş yaparak para kazanmak denildiğinde birçok ülkede akla gelen ilk uygulamalardan birisi Runtopia’dır. Bu uygulamayı ücretsiz bir şekilde telefonlarınıza hemen indirin ve para kazanmaya başlayın. Yalnız şöyle bir durum var…

Burada topladığınız puanları paraya dönüştürdüğünüzde çekimi PayPal üzerinden yapmanız gerekiyor. PayPal ise Türkiye’de kullanıma açık değil.

Bu nedenle yapacağınız şey parayı koyuna coine ve o şekilde kullanmaktır Üye olduktan sonra yapmanız gereken bazı görevleri yerine getirin ve kazanmaya başlayın.

8- Gigwalk

Adım at para kazan için bu uygulamayı da telefonlarınıza indirebilirsiniz. Uygulama içerisinde ödüller bulunuyor. 10 dolar ile 100 dolar arasında bir kazanç elde etmeniz mümkündür.

uygulamanın size sunduğu hedefi tutturduğunuz zamanda puanlar kazanırsınız ve puanları da nakit olarak banka hesabınıza çekebilirsiniz

Kolay para kazanma yöntemi: Link Kısalt Para Kazan

9- FitPotato

Fit Patato sadece yürüyüş yaparak değil, çeşitli egzersizleri yerine getirerek de para kazanmanıza olanak sağlıyor. Örneğin koşu, köpek gezdirme, fitness gibi egzersizler aktiviteler sayesinde de gelir elde edebiliyorsunuz.

Bu uygulama sayesinde dilediğiniz yerde para kazanmanız olasıdır. Siz Yeter ki hareket etmeyi unutmayın.

10- DogGo

yürüyerek para kazanma programı
yürüyerek para kazanma programı

Şimdi sizlere oldukça farklı bir uygulamadan bahsedeceğim. Bu uygulamanın mantığı da aslında sizlerin yürüyüş yapması ve para kazanması olayına dayanıyor. Ancak bu uygulama aracılığıyla aslında bir hizmet gerçekleştireceksiniz.

Biliyorsunuz ki son zamanlarda evde köpek bakanların sayısı çok fazla arttı. Köpek sahipleri vakit bulamadıkları zamanlarda köpeklerini yürüyüşü çıkartmaları için bazı insanlara para ödüyorlar.

Bunun için hizmet veren uygulama olan Dog Go’ya kayıt olarak Siz de ihtiyaç sahiplerinin köpeklerini gezdirerek para kazanabiliyorsunuz. 1 saat köpek gezdirerek 200 TL dahi kazanabilirsiniz.

Adım At Para Kazan Avantajları

Adım At Para Kazan Avantajları
Adım At Para Kazan Avantajları

Yürüyüş yaparak para kazanmak hakkında çekinceleriniz mi var? Öyleyse avantajları sizi ikna edecek diyebiliriz. Adım at para kazan avantajları şöyledir:

 1. Bu tür uygulamalar, kullanıcıları fiziksel aktivite yapmaya teşvik eder. Böylelikle daha sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemelerine yardımcı olur.
 2. Adım at para kazan uygulamaları, akıllı telefonlar aracılığıyla kolayca erişilebilir. Bu sayede kullanıcılar, herhangi bir zamanda ve yerde katılım sağlayabilir ve para kazanma fırsatından yararlanabilirler.
 3. Adım aratak para kazanma uygulamaları, kullanıcıların ek gelir elde etmesini sağlar. Aktif bir şekilde adım attıkça veya fiziksel aktiviteler gerçekleştirdikçe, kullanıcılar para kazanabilirler.

Boş vakitlerinizi bol kazanca çevirin: Ödev yap para kazan

Yürüyerek Para Kazanma Yorumları

Yürüyüş yaparak para kazanmak isteyenlerin en Merak ettiği konulardan bir tanesi de Bu yöntemle para kazanan insanların yorumlarıdır. internetten edindiğim bilgilere ve görüntülediğim yorumlara göre olumlu bakan birçok kişi var.

Özellikle bu yöntemle para kazanmak bir yana, insanlar yürüyüş için motive olduğunu ve daha sağlıklı hissettiklerini söylüyorlar. Siz de hem yürüyüş yapıp hem sağlığınızı koruyup hem de para kazanabilirsiniz. Elbette adım at para kazan ile zengin olamayacaksınız ancak sizin için iyi bir ek gelir yöntemi ve motive kaynağıdır.

Konuyla alakalı fikir ve yorumlar için aşağıya bir video bırakıyoruz.

Yürüyerek Para Kazanma Yorumları

Yorum yapın