Ödev Yap Para Kazan – 7 SİTEYE ŞİMDİ ÜYE OL VE KAZAN!

Boş vakitlerinizde para kazanmak ister misiniz? Peki ya ödev yapma konusuna nasılsınız? Cevaplarınız olumlu yöndeyse sizlere kolayca ödev yap para kazan yönteminden bahsedeceğim.

Ödev yaparak para kazanmak için yapmanız gerekenlerden sırasıyla bahsedeceğim. Bu konuda titiz olmanız gerektiğinden en başında bahsetmiş olalım. Bu işi evinizin konforunda yaparak gelir elde edeceksiniz. Ödev yaparak para kazanma sitesini ve daha fazla öğrenmek için okumaya başlayın.

Ödev Yaparak Nasıl Para Kazanılıyor?

ödev yap para kazan
ödev yap para kazan

Ödev yaparak para kazanmak için ayrıntılara girmeden önce sizlere bu işin mantığından kısaca söz etmek istiyorum. İçinize sinmesi ve işin mantığını kavramanız önemli bir konu. Ödev yap para kazan mantığı tamamen ödevini kendisi yapmak istemeyenler için hizmet vermeye dayanıyor.

İnternetten para kazanma yöntemleri her geçen gün çeşitlenirken böyle bir imkan da doğdu. Siz de evinizdeki bilgisayardan çeşitli kişilere online ödev yaparak para kazanma fırsatını yakalayacaksınız. Bunu nasıl yapacaksınız? Tabi ki size önereceğim sitelerle birlikte… Evet, bu konuda kolayca iş alabileceğiniz siteler bulunuyor. Hadi ayrıntılara bakalım.

Ödev Yaparak Para Kazanma Sitesi

Ödev Yaparak Para Kazanma Sitesi
Ödev Yaparak Para Kazanma Sitesi

Ödev yap para kazan diyebilmek için üye olabileceğiniz bazı sitelerden bahsedeceğiz. Bu siteler üzerinden kolayla üyelik gerçekleştirebilir ve ödev siparişleri alabilirsiniz. İşte en güncel ve kazançlı olarak sizlere sunacağımız ödev yaparak para kazanma sitesi önerileri:

 • Bionluk
 • Proje Kurdu
 • Uzman Kirala
 • Armut
 • Kompika
 • Fiverr
 • Freelancer

Şimdi bu siteleri nasıl kullanıp, ödev işi alabileceğinizden detaylarıyla bahsedeceğiz. İlk siteden başlayalım.

1- Bionluk

Bionluk sitesi akla gelebilecek birçok konuda insanların freelance çalışmasına olanak sağlayan bir web sitesidir. Burada ödev yaparak para kazanma için ilan oluşturabilir ve bu hizmeti arayanların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Yapmanız gereken Bionluk sitesine kayıt olmak ve ufak bir bedel ödeme karşılığında artık ilan açmaya hak kazanmaktır.

2- Proje Kurdu

Ödev yap para kazan dediğimiz en önemli sitelerden bir tanesi de Proje Kurdu’dur Proje Kurdu öğrencilerin para kazanmasına birçok alternatif sunan bir sitedir Bunlardan birisi de ödev yapmaktır.

Burada profilinize ücretsiz bir şekilde oluşturabilir ve aktif ödev ilanlarına başvuruda bulunabilir ya da kendiniz sıfırdan bir ilan oluşturabilirsiniz. Fiyatlandırmalarınızı rakiplere göre yapmanız önemlidir çok fazla bir fiyat biçmeniz insanların sizi tercih etmemesine sebep olacaktır.

internetten ödev yaparak para kazanma
internetten ödev yaparak para kazanma

3- Uzman Kirala

Online ödev yaparak para kazanmak istiyorsanız Uzman Kirala sitesi de sizin için çok iyi bir alternatif olacaktır. Bu site de adından anlaşılacağı üzere birçok konuda uzman bulunuyor ve İnsanlar bu uzmanlardan hizmet alıyorlar.

Bunlardan birisi de ödev hizmetidir. İnsanlar alanında uzman kişilerden ödev yapmalarını isteyebiliyorlar. Örneğin bir matematik dersi için proje yapılması gerekiyordur ve kişi bunu en iyi şekilde yapabilecek bir kişiye yöneliyor. Matematik bölümünde okuyan ya da matematik konusunda uzman olan herhangi birine para karşılığında ödevini yaptırtabiliyor.

4- Armut

Evden çevrimiçi para kazanmak isteyenlerin ilk Uğrak noktası da armut sitesidir. Ödev yaparak para kazanmak için de sizlere çok iyi bir alternatif olacaktır. Burada insanlar akla gelebilecek yine birçok iş dalında hizmet veriyorlar.

Siz de armut Sitesi üzerinden Ödev yap para kazan ilanı Açabilir ve insanların ödevlerini yaparak hızla para kazanmaya başlayabilirsiniz.

5- Ödev Yap Para Kazan – Kompika

Evden ödev yaparak para kazanmak mı istiyorsunuz ?Öyleyse Hemen şimdi komplika sitesine gidin ve üyeliğinizi oluşturun. Burada lise öğrencileri tarafından yayınlanan birçok ödev ilanı bulunuyor.

Örneğin matematik, geometri, edebiyat, tarih gibi alanlardaki birçok ödevin yapılması için uzmanlara ihtiyaç var. Eğer siz de kendinize bu konuda güveniyorsanız ilanlara teklif sunabilirsiniz.

Çevrimiçi ödev yaparak para kazanma için şu video ilginizi çekebilir:

Ödev Yaparak Para Kazanmak İçin Diğer Yöntemler

Sizlere ödev yaparak para kazanma sitesi için bazı önerilerde bulundum. Bu siteler gerçekten işinize yarayacak. Ancak sadece bu sitelerle sınırlandırmayın kendinizi… Daha çok para kazanmak istiyorum derseniz ve vaktiniz de varsa ödev yapabileceğiniz ve para kazanabileceğiniz diğer platformları kullanın.

Sosyal medya mı mecraları ve forum sitelerindeki ilanlara da başvurabilirsiniz. Sizlere bunların da isimlerini vereceğim bu yerleri kontrol ederek daha fazla iş alabilirsiniz.

Sosyal Medya Mecraları

Çeşitli sosyal medya mecraları Ödev yap para kazan fırsatı için biçilmiş kaftanlardır. Örneğin kendinize Instagram’da ödev yaptığınızı belirten bir hizmet sayfası oluşturabilirsiniz. Sayfanızda kendi portföyünüzü oluşturabilir, reklam çıkabilir ve ihtiyacı olan kitlenin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ne kadar ilgili olursanız sayfanıza o kadar çok geniş kitleye ulaşma ihtimaliniz de vardır fiyatlandırmanızı paketlerinizi kendiniz belirleyebilir ve insanlara ulaşabilirsiniz. İşte ödev yaparak para kazanabileceğiniz sosyal medya mecraları:

 • Instagram
 • Twitter
 • Facebook
 • TikTok

Forumlar

ödev yaparak para kazanmak için tercih edebileceğiniz diğer sosyal mecralar forumlardır. Türkiye’de çeşit çeşit forumlar bulunuyor. Forumlarda İnsanlar birbirlerine yardım etmek için birçok konu hakkında ilan oluşturuyorlar.

Ödev yaparak para ödev yaparak hizmet verdiğinizi belirten ilan açabilirsiniz ya da tarz ilanları filtreleyerek görüntüleyebilir ve bu ilanlara direkt teklifte bulunabilirsiniz. Aşağıda sizlere Ödev yap para kazan için tercih edebileceğiniz forumları listeledim:

 • R10
 • Donanımhaber
 • Tahribat.com
 • Shiftdelete
 • WM Rehber
 • Kompika
 • Wmaraci
 • frmtr.com

Ödev Yaparak Dolar Kazanmak

Ödev Yaparak Dolar Kazanmak
Ödev Yaparak Dolar Kazanmak

İkinci bir diliniz mi var? Öyleyse yurt dışındaki ihtiyaç insanlara ödev yaparak dolar kazanabilirsiniz. Kurlar malum artık 1 doların bile Türk Lirası karşılığı çok yüksek. O nedenle kazancınızı 3’e 5’e katlamak istiyorsanız, yabancı dilinizi kullanarak insanlara hizmet verebilirsiniz.

Hatta size bir tüyo vereyim… Türkçe olarak ödevi yapabilir ve İngilizceye Yapay Zeka, uygulamalar sayesinde çevirebilir ve teslim edebilirsiniz. Peki, ödev yaparak dolar kazanmak için hangi siteleri kullanmanız gerekiyor? Sizlere en güvenilir ve tercih edilen siteleri sıraladım ve anlattım.

Fiverr

Fiverr tüm dünyada kullanılan internetten freelance iş yapan İnsanların tercih ettiği bir sitedir. Burada ödev yaptırmak isteyen insanlar ilan açabiliyorlar. Siz de bu ilanlara başvurabilirsiniz. Siteye üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sitede çok fazla rekabet döndüğü için ön plana çıkmak istiyorsanız, fiyatlarınızı makul düzeyde tutmalı ve gerçekten iyi hizmet Verdiğinizi kanıtlamalısınız. Ne kadar çok hizmet verirseniz puanınız artacak ve insanların sizi tercih etme olasılığı da artacak. Ödemeleriniz de site üzerinden dolarla verilecektir.

Freelancer

Feelancer sitesi, adından anlaşılacağı üzere bir fiiller çalışma platformudur. Yine birçok ülkede tercih edilmektedir. Rekabet fazladır ancak puanınızı yükselttiğiniz takdirde insanlar sizi tercih edecek ve dolarda para kazanacaksınız.

Ödev dışında akla gelebilecek birçok iş için ilan açıldığında burada göreceksiniz. Ödev yap para kazan için iyi bir alternatif bunu da hemen defterinize not alın.

Ayrıca link kısalt para kazan yazımıza göz atarak siz de internet üzerinden gelir sağlamanın diğer yollarını bulabilirsiniz.

Ödev Yaparak Ne Kadar Para Kazanılır?

Evden ödev yaparak para kazanmak
Evden ödev yaparak para kazanmak

Ödev yap para kazan fırsatından bahsettik. Ancak ne kadar kazanacağınızı eminim merak ediyorsunuzdur. Bu işten ne kadar kazanç elde edeceğiniz tamamen sizin yapacağınız işe bağlı. Ne kadar çok ödev yaparsanız o kadar çok kazanç elde edersiniz.

Ayrıca ödevin içeriği uzunluğu zorluk derecesi de sizin fiyatınızı belirleyecektir. Kazancınız için ücretlendirmenizi rakiplerinizi inceleyerek yapabilirsiniz. Düzenli olarak bu işi yaptığınızı farz edersek aylık 15.000 TL’ye kadar kazanç elde edebilmeniz gayet mümkündür.

Ödev Yap Para Kazan – Sonuç

Ödev yap para kazan yazımızı sonuna geldik sizlere sunduğum çeşitli siteler sayesinde siz de evinizin konforundan ödev yaparak para kazanabilirsiniz. Kendinizi bugün konuda geliştirmeyi ve portföyünüzü genişletmeyi unutmayın. Böylelikle iş fırsatınızı daha da fazla çoğaltmış olacaksınız. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yapın