Link Kısalt Para Kazan – En Çok Kazandıran +21 Site

Dijital çağda en önemli gelir sağlama yollarından birisi de internet üzerinden kazanç sağlamaktır. Peki, siz de link kısaltarak para kazanmak isteyenlerden misiniz? Günümüzde binlerce insan link kısalt para kazan yöntemiyle gelir sağlamaktadır. Pasif gelir elde etmek istiyorsanız link kısaltma yöntemiyle para kazanma tam size göre!

Bu yöntemde göz önünde bulundurmanız gereken ilk konu link kısaltma siteleri içinde güvenilir ve kazancı en yüksek olanları tercih etmelisiniz. Linkten para kazanmak için güvenilir ve yüksek kazançlı tüm siteleri de sizler için sıraladık! Diğer adıyla URL kısaltarak para kazanmak için tüm ipuçlarını burada bulacaksınız.

Link kısaltarak para kazanma nedir?

Link Kısaltarak Para Kazanma Nedir?

Link kısaltarak para kazanmaya başlamak için bilmeyenler veya sistemin nasıl işlediğini anlamayanlar için çok kısa bahsedelim. Link kısaltmayla para kazananları daha önce duymuş olabilirsiniz ancak detayları bilmiyor olabilirsiniz.

Link kısalt para kazan sistemi en basit anlatımla link kısaltma siteleri üzerinden kısalttığınız url’leri paylaşarak para kazanmaktır. Bu gelir sağlama yönteminde önemli nokta kısaltıp paylaştığınız linkleri tıklayan insanlar olmalıdır.

Kısaltıp paylaştığınız linkler tıklama almazsa maalesef kazanç sağlanmamaktadır. Yani insanlar tarafından ne kadar çok tıklama alırsanız kazancınız da o oranda artacaktır.

Link Kısalt Para Kazanma Sistemi Nedir?

İnsanlar paylaştığınız url’ye tıklayarak bir reklama yönlendirilmektedir. Bir web sitesine yönlendirilen kullanıcılar birkaç saniye içinde kısalttığınız uzun url’ye girecekler. Tıklayan kişilerin gördükleri reklam ve tıklama başına da size belirli bir tutar ödenmektedir.

Link kısalt para kazanma sisteminde kazançlar dolar üzerinden hesaplandığı için de çok kısa sürede önemli bir pasif gelir sağlayabilirsiniz. Link paylaş para kazan sistemi için tek yapmanız gereken sunduğumuz ipuçlarını takip etmek. O halde daha fazla bekletmeden link kısaltma ile para kazanma nasıl oluyor detaylarına geçelim…

Link Kısaltarak Ne Kadar Para Kazanılır?

Link Kısaltarak Ne Kadar Para Kazanılır?

Link kısalt para kazan sitelerinde kazançlar değişkenlik göstermektedir. Biz de sizler için en çok kazandıran link kısalt para kazan sitelerini inceledik. Dolarla para kazandıran siteleri ve yüksek kazançlı olanları sıralayarak sizin de pasif gelir sağlamanıza katkı sunuyoruz.

Bu sistemde tıklama başına gelirle ülkelere göre farklılık göstermektedir. Ancak Türkiye’de ortalama 1.000 tıklama başına 5 Dolar gelir sağlamaktadır. Eğer yabancı ülkelerden tıklama alırsanız da 1.000 tıklama için 20 Dolar kazanç sağlarsınız. Buna ek olarak yalnızca link kısaltarak değil; link tıklayarak para kazanmak da mümkün.

En Çok Para Kazandıran Link Kısaltma Siteleri

En Çok Para Kazandıran Link Kısaltma Siteleri

İnternet üzerinden aradığınız zaman çok sayıda link kısaltarak para kazandıran siteler bulabilirsiniz. Ancak önemli olan en güvenilir olanları ve en çok kazandıran siteleri bulmaktadır. Biz de sizler için en çok kazandıran link kısaltma sitelerini araştırıp, sıraladık.

İşte 2023 güncel verilerle hazırladığımız en çok para kazandıran link kısaltma siteleri listesi;

 1. Tr.link
 2. Adf.ly
 3. Shrtfly
 4. Shorte.st
 5. Clicksfly
 6. ShrinkEarn
 7. Adsrink
 8. Smoner
 9. LinkSpy
 10. Link.TI
 11. Ouo.io
 12. Clk.sh
 13. Shortzon
 14. Oke.io
 15. SafelinkU
 16. Shrink.pe
 17. Adpaylink
 18. Ity.im
 19. Linkvertise
 20. Bc.vc
 21. Shrinkme

Tavsiye Yazı: Tişört Tasarla Para Kazan

Link Kısaltma Para Kazanma Siteleri Kazanç Detayları

Link Kısaltma Para Kazanma Siteleri Kazanç Detayları

Link kısaltma para kazanma siteleri arasında en çok kazananları ve güvenilir olanlardan birkaçının sizlere sıraladık. Bu detaylar sayesinde en çok para kazanabileceğiniz sitelerden birkaçına ait kazanç ve işleyiş sistemini öğrenebilirsiniz.

Link Kısalt Para Sitesi – TrLink Para Kazanma

Tr.Link

Link kısaltma para kazanma siteleri arasında son zamanlarda en popüler olan Tr.link sitesi yer almaktadır. TrLink güvenilir bir servis hizmeti olmakla beraber tıklama başına da yüksek kazanç sağlamaktadır. Yerli bir link kısaltma site olan servisin detayları şu şekiledir;

 • Minimum 30 TL‘ye kadar olan bakiye birikimini çekebilirsiniz,
 • Webmoney, Kripto Ödemeleri, Papara, İninal, Payeer ve banka havaleleri ile ödeme yapılmaktadır,
 • 1000 Tıklama şuan için 50.09 TL değerindedir,
 • Yerli bir servis olan site şuanda en güvenilir kazanç siteleri arasında yer almaktadır.

Adf.ly

Link kısaltarak gelir sağlamak isteyenlerin en çok tercih ettiği siteler listesinin başında Adf.ly gelmektedir. Sitenin kazanç ve diğer detayları şu şekildedir;

 • Payoneer ile minumum 20 Dolar bakiye çekimi yapılmaktadır,
 • Paypal ile daha düşük ödemeleri de sağlamaktadır ancak ülkemizde bu ödeme sistemi kullanılmamaktadır,
 • En güvenilir ve en köklü link kısaltarak kazanç sağlama sitelerindendir,
 • Arkadaş referanslarında sizlere ömür boyu %20 destek sağlamaktadır. Yani referans olduğunuz arkadaşınızın kazandığı her 100 Dolar’da sizlere de 20 Dolar ödeme yapılmaktadır,
 • Her ayın 10. günü ödemeler yapılmaktadır
 • 1000 tıklamaya 0.45 Dolar gibi bir ödeme yapmaktadır ancak ülkelere göre bu rakam daha da artış göstermektedir.

Shrtfly

Bağlantı kısaltarak para kazanma siteleri içerisinde kazancı en yüksek olanlardan birisi de Shrtfly sitesidir. Sitenin rakiplerine göre çok sayıda avantajı vardır. Bu avantajlar başlıca şu şekildedir;

 • Minimum 5 Dolar olan tüm bakiyelerinizi ayın her günü çekebilirsiniz,
 • Payoneer, Payeer, PayPal, Perfect Money ve banka havalesi gibi birçok ödeme yöntemi bulunmaktadır,
 • Geliştirilmiş yazılımı ile tek seferde binlerce url’yi kısaltma şansı yer almaktadır,
 • 1000 tıklamada 12 Dolar’a varan yüksek kazanç oranları yer almaktadır.

Shorte.st

Link kısaltarak para kazanmak denilince olmazsa olmazlardan birisi de Shorte.st web sitesidir. Çünkü 2 milyondan fazla kullanıcıya sahip bu sitenin hem üye sayısı hem de kazançları son derece yüksektir. Avantajlarına da değinecek olursa;

 • Yüksek üye sayısı vardır,
 • Payoneer, WebMoney veya PayPal gibi birçok ödeme aracı geçerlidir,
 • 1000 tıklamaya 0.50 Dolar ile 14 Dolara arasında değişkenlik gösteren ödeme değeri vardır,
 • Arkadaş referanslarınızda %20 bonus vardır. Bu bonusları referanslarınız aktif kaldığı sürece de alabilirsiniz.

Clicksfly

Clicksfly servisi link kısalt para kazan siteleri arasında en sık tercih edilenler listesinde daima yer almaktadır. Kolay bir ara yüze sahip sitenin kullanımı da bu sebeple son derece kolaydır. Diğer avantajlarına gelecek olursak;

Günlük ödeme imkanı tanımaktadır,

Minimum 3 Dolara kadar para çekme olanağı vardır,

Payeer başta olmak üzere Bitcoin, PayPal, PayTm, Mobicash gibi birçok ödeme sistemi vardır,

Diğer avantajlı link kısalt siteleri gibi %20 referans bonusu da önemli bir artısıdır. Davet ettiğiniz kişilerin her 100 lirasında 20 lira size de artı para yatmaktadır.

Eğer ki internet üzerinden para kazanmak istiyorsanız ödev yap para kazan yazımıza da göz atarak alternatif kazanç yolları bulabilirsiniz.

Link Kısalt Para Kazan Nasıl Yapılır? Adım Adım Anlatım

Günümüzde internet üzerinden gelir sağlayanların sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Bu iş fikirleri arasında da onlarca birbirinden kazançlı seçenekler vardır. Link kısalt para kazan yöntemi de kolayca pasif gelir sağlayabileceğiniz ek işler arasındadır.

Gelelim link kısalt para kazan işinin nasıl yapıldığına… Adım adım maddeleyecek olursak;

 • Link kısaltma sitelerine kayıt olma ve hesap oluşturma: Kayıt olurken email adresi, gerçek isim ve soyisim bununla birlikte de hesap bilgileriniz istenmektedir. (Not: banka bilgileri içerisinden kart şifreniz, ccv numaranız gibi bilgileri paylaşmayınız)
 • Uzun URL’leri kısa bağlantılara dönüştürme: Hesap açılan sitede karmaşık ve uzun url’leri (bağlantıları) servis panelinden kısaltılmış linklere çevrilmektedir.
 • Kısalttığınız linkleri paylaşma: Panel üzerinden kısalttığınız linkleri, sosyal medya ağlarında, forum sitelerinde veya bloglarda paylaşarak insanların bu linke tıklaması sağlanmaktadır.
 • Tıklanan linklerden gelir sağlama: İnternet üzerinde paylaştığınız linkler tıklandıkça insanların reklam görüntülemesi sonucunda kazanç elde edilmektedir. Ne kadar çok tıklama alırsa o kadar çok da para kazanılmaktadır.
 • Paranızı aracı platformlardan veya bankada çekme: Kazandığınız geliri, platformun sistemine göre; Coin cinsinden, Dolar cinsinden veya TL olarak çekilmektedir.
https://www.youtube.com/watch?v=6w93UUBfd7M
Link kısalt para kazan sistemiyle ne kadar kazanılır?

Link Kısaltma İle Para Kazanma Taktikleri

İnternet üzerinden para kazanmanın en basit ve en hızlı yollarından birisi de link kısaltarak para kazanmaktadır. Dünyanın onlarca ülkesinden on binlerce insan da link kısalt para kaza kazan yöntemiyle her gün düzenli bir gelir sağlamaktadır.

Kimileri için bu yöntem pasif gelir kaynağı iken kimileri için de bu yöntem yüksek paraların kazanıldığı bir sistemdir. Elbette durum böyle olunca da bu sistem için de birçok taktik geliştirilmekte ve uygulanmaktadır.

Siz de bu sistem ile yüksek bir kazanç sağlamak istiyorsanız öncelikle güvenilir ve yüksek kazançları siteleri tercih ederek işe başlamalısınız. Birden fazla site üzerinden oluşturacağınız üyelikler de sizin ekstra gelir sağlamanıza katkı sunacaktır.

Ancak bu işin en önemli taktiği linkleri çok sayıda kullanıcıya tıklatmaktır. Bunun için de yüksek üyelerin yer aldığı forum siteleri ve sosyal ağlarda dikkat çekici başlıklar ile insanları bu linkleri tıklamaya sevk edebilirsiniz. Link kısalt para kazan işindeki merak ettiğiniz tüm detayları da yorumlardan bize sorabilirsiniz.

Yorum yapın