Köpek Gezdirerek Para Kazanma – Günlük 500 TL Kazanç Fırsatı

Son yıllarda evde köpek bakanların sayısında ciddi bir artış var. Biz de bunu gelire çevireceğiz! Nasıl mı? Köpek gezdirerek para kazanma yöntemiyle tabi ki! Köpek sahiplerinin birçoğu köpeklerini dışarıya çıkartmak için vakit bulamıyorlar. Buna çözüm bulan uygulamalar var.

Bu uygulamalar köpek gezdirecek kişilere aracı oluyorlar ve hem köpek sahipleri hem de köpek gezdirebilen kişiler kazançlı çıkıyorlar. Bu iş fikri size uygunsa ve köpek gezdirmek istiyorum diyorsanız, yazıyı sonuna kadar okuyun!

Köpek gezdirme uygulaması olarak hangi uygulamaları indirebilirsiniz? Köpek gezdirme işi maaşı ne kadar? Tüm detaylardan bahsedeceğiz.

Nasıl Köpek Gezdiricisi Olunur?

Nasıl Köpek Gezdiricisi Olunur
Nasıl Köpek Gezdiricisi Olunur

İşin ayrıntılarına girmeden önce sizlere nasıl köpek gezdiricisi olunur? Bundan bahsedeceğim. Köpek gezdirerek para kazanmak için yapmanız gereken şey köpek gezdirme uygulamasını indirmek ve iş bulmaktır. Bunun için tercih edebileceğiniz birden fazla uygulama bulunuyor.

Sizler için en popüler ve en kazançlı olanları sıraladım. Ayrı olarak uygulamalar dışında konuyla alakalı aktif iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıntılarını yazının ilerleyen kısımlarında anlatacağım. Şimdi detaylara girebiliriz.

İnternetten kolayca para kazanma yollarını sizlere anlatıyoruz! Son zamanların en popüler online işlerinden birisi olan sesinle para kazan yöntemi sizler için hazırlandı.

Köpek Gezdirme Uygulaması İçin Öneriler

Köpek Gezdirme Uygulaması
Köpek Gezdirme Uygulaması

Köpek gezdirerek para kazanmak için ilk yapmanız gereken bu hizmeti sağlayan uygulamaları telefonunuza indirmektir. Bu uygulamalar tamamen ücretsizdir ve saniyeler içerisinde size iş bulma fırsatını sunacaktır.

Sizlere şu an için Türkiye’de en popüler olan uygulamaları sıralayacağım ve ayrıntılarından bahsedeceğim. İşte en kazançlı köpek gezdirme uygulaması için öneriler…

PetSurfer Köpek Gezdirme İşi

Köpek gezdiricisi, köpek bakıcısı olmanız için kullanabileceğiniz ücretsiz sitelerden bir tanesidir. Hayvanlarla aranız iyiyse ve boş vakitleriniz varsa bu site aracılığıyla köpek gezdirerek para kazanabilirsiniz.

Hatta daha fazla kazanç elde etmek için köpek bakıcısı olmak için de bir fırsattır. Siteye üye olabilirsiniz ve köpek sahiplerinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Host evinde bakım, surfer evinde bakım gibi seçenekler bulunuyor.

Köpek sahipleri sizden memnun kaldığında hizmet sonunda puan kullanacaklardır. Puanlarınız yüksek olursa daha fazla müşteriye ulaşma şansınız bulunuyor. Çünkü köpek sahipleri puanı yüksek köpek gezdiricilerine ve bakıcılarına yöneliyorlar

Bu uygulamayı kullanan ve memnun kalan köpek gezdiricilerinin yorumlarını sizlere bırakıyorum:

Hem Host hem de Surfer için karşılıklı olarak kazan kazan durumu olması çok hoş köpek sahipleri de ara sıra bir Tatili hak ediyor

Alparslan

Kendimi bildim bileli mutlaka bir evcil hayvanım olduğu için zorunlu durumlarda güvenilecek biri bulamamanın sıkıntısını ve onları tek başıma bakmanın ne berbat bir his olduğunu çok iyi biliyorum. O yüzden ihtiyacım olduğunda güvenilir biri bulmak ve müsait olduğumda güvenilir biri olmak benim için önemli

Nil

Öneri yazı: Yorum Yap Para Kazan

DogGo Köpek Gezdirerek Para Kazanma

Köpek gezdirerek para kazanmak için tercih edebileceğiniz bir diğer uygulamada Doggo uygulamasıdır. Ancak en başta belirtmem gerekiyor ki bu uygulama sadece şu an için 3 şehirde hizmet veriyor:

 • İstanbul
 • İzmir
 • Ankara

Gün geçtikçe hizmet alanını genişletmeyi planlayan bu uygulamada sizin alternatifleriniz arasında olabilir

Armut ile Köpek Gezdir Para Kazan

Armut sitesini bilmeyen yoktur. Bu site aslında birçok freelance iş imkanının bulunduğu bir sitedir. Son zamanlarda köpek gezdirerek para kazanma imkanının artmasından kaynaklı olarak Armut’ta bu tarz ilanlarda bulunuyor.

Siz de armut sitesine üye olarak köpek gezdirme için hizmet oluşturabilir ve bu hizmeti arayanları size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Şu an sitede aktif olarak 1.300 köpek gezdirici hizmet veriyor. Siz de Onlardan birisi olabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Armut sitesinde köpek gezdirmenin fiyat aralığı 90 TL ve 500 TL arasında değişiyor. Bunlar köpeği ne sıklıkla ne kadar gezdirdiğinize göre değişir.

Köpek Gezdirme İşi İlanları

Köpek Gezdirme İşi İlanları
Köpek Gezdirme İşi İlanları

Köpek gezdirme uygulaması ve sitesi için sizlere önemli olanları sıraladım. Bu site ve uygulamalarla köpek gezdir para kazan fırsatından faydalanabilirsiniz. İş alma şansınızı artırmak içinse bu bahsettiklerim dışındaki aktif iş ilanlarına da başvuruda bulunabilirsiniz.

Köpek gezdirme işi ilanları genel olarak sahibinden.com gibi internet sitelerinde bulunur. Bunun dışında sosyal medya mecralarını da inceleyebilirsiniz. Örneğin köpek gezdirme işi ilanları için Facebook’taki alakalı grupları inceleyebilirsiniz.

Köpek Gezdirme İşi Maaş

Köpek Gezdirme İşi Maaş
Köpek Gezdirme İşi Maaş

Köpek gezdirerek para kazanmak hakkında önemli detaylara artık sahipsiniz. Şimdi işin kazanç boyutuna değinebiliriz. Köpek gezdirme işi maaşı aylık sizin ne kadar iş yaptığınıza bağlı olarak değişiyor. O nedenle maaş yerine kazanç demek daha doğru olacaktır.

Dediğimiz gibi tamamen sizin kaç köpek gezdirdiğinize, kaç saat gezdirdiğinize bağlı olarak kazançlar değişiyor. Bir günde bir saat köpek gezdirerek 100 TL‘de kazanabilirsiniz, daha fazla köpeği gezdirerek 500 TL‘de kazanabilirsiniz. Size sıraladığım sitelerdeki köpek gezdirme ücretlerini inceleyebilirsiniz.

Köpek Gezdirme İşi Avantajları

Köpek Gezdirme İşi Avantajları
Köpek Gezdirme İşi Avantajları

Köpek gezdirme işi tercih eden birçok kişi var. Evde boş vakti olan herkes için çok uygun bir iş imkanı ve birçok avantaj söz konusu. Sizler için köpek gezdirme işi avantajlarını sıraladık:

 1. Köpekler genellikle enerjik ve hareketli varlıklardır. Onları gezdirmek sizlere de fayda sağlayacaktır. Günlük adım atacaksınız
 2. Köpek gezdirerek para kazanma işi diğer köpek sahipleriyle etkileşim kurma fırsatı sunar. Yeni insanlarla tanışabilir ve sosyal ağınızı genişletebilirsiniz.
 3. Sizlere köpek gezdirerek para kazanmak için uygulama ve siteler sundum. Bu site ve uygulamalarda ne zaman çalışmak istediğinize siz karar verirsiniz.
 4. Köpek gezdirme işi, ek gelir elde etmek isteyenler için iyi bir seçenek olabilir. Tam zamanlı bir işiniz varsa veya öğrenciyseniz, boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Öneri: Ödev Yap Para Kazan

Köpek Gezdirirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

köpek gezdir para kazan
köpek gezdir para kazan

Köpek gezdirerek para kazanmak ne kadar kulağa görünse de önemli olarak dikkat edilmesi gereken konular vardır:

 • Farklı köpek ırklarının davranışları, ihtiyaçları ve özellikleri hakkında temel bilgi edinmek önemli bir konudur.
 • Köpek sahipleriyle iletişim kurarken net ve açık olun. Köpeği ne kadar süreyle gezdireceğinizi, yürüyüş rotasını, köpeğin ihtiyaçları hakkında bilgileri öğrenin.
 • Su molası vermek, tuvalet ihtiyaçlarını karşılamak yürüyüş sırasında önemli olan konulardır.
 • Birden fazla köpeği aynı anda gezdiriyorsanız, köpekler arasındaki uyumu ve davranışlarını dikkatlice gözlemleyin.
 • Köpekleri ödüllendirme ve temel komutları kullanma konusunda deneyim kazanın. Sahipleriyle bu konuda iletişim kurun.

Sıkça Sorulan Sorular

Köpek gezdirerek para kazanmak istiyorum diyenlerin en sık sorduğu soruları derledik!

Dog Walker Nasıl Olunur?

Dog walker yani köpek gezdiricisi olmak için bu hizmete olanak sağlayan site ve uygulamalara kayıt olabilirsiniz. Şehrinizde size en yakın köpek sahiplerine ulaşarak onlara hizmet ermeye başlayabilirsiniz.

DogGO Hangi İllerde Var?

DogGO köpek gezdirerek para kazanmak isteyenlerin tercih ettiği bir uygulamadır. Şu an için İstanbul, İzmir ve Ankara illerinde kullanılıyor?

Köpek Gezdirme Ne Kadar Kazandırıyor?

Günlük 500 TL ve daha fazla kazanç elde etmek mümkündür. Kazanç tamamen bir gün içerisinde ne kadar köpeği kaç saat gezdirdiğinize göre değilir.

Köpek Gezdirme Nasıl Yapılır?

Köpekleri gezdirirken onların ihtiyaçlarına dikkat edin. Su molası vermek, tuvalet ihtiyaçlarını karşılamak, enerjilerini atabilecekleri aktiviteler sunmak gibi konular önemlidir. Irkları araştırın ve temel bilgiler edinin.

Siz köpek gezdir para kazan fırsatına nasıl bakıyorsunuz? 2023 yılında gittikçe popülerleşen bu iş seçeneğini değerlendirecek misiniz?

Yorum yapın