Papara İle Para Kazanma – Gerçek Kazanç Yöntemleri!

Farklı bir para kazanma yöntemi olan Papara ile para kazanma ile tekrar karşınızdayız. Hiçbir zorluğu olmayan ve vakit almayan bu para kazanma yöntemi sizlere çok cazip gelecek ve hemen kayıt olmak isteyeceksiniz! Papara ile para kazanma yolları nelerdir ve nasıl yapıldıklarına dair püf noktalardan bahsedeceğiz. Bu yöntemleri uygularken nelere dikkat etmelisiniz gibi konulara da yer verdik.

Papara kartı öyle bir kart ki hayatınızın herhangi bir alanında kullanıyor olduğunuz ya da kullanmak isteyeceğiniz bir konuya dokunabilir. Çünkü avantajları o kadar geniş bir yelpazede ki hatta Papara ile para kazanmamak mümkün değil! Popüler platformlardan birinde alışveriş yapıyor ya da dizi izliyor olmanız yeterli. Hatta bu kart ile müzik dinlerken bile para kazanabilirsiniz.

Evet yanlış duymadınız. Müzik dinlemek için verdiğiniz ücretin yarısını anında geri almak istemez misiniz? Neyse, şimdiden sizi ayrıntılarla boğmayalım, yazının zaten sizlere bu konuları ayrıntılı bir şekilde anlatıyor olacağız. Bir an önce okuyup Papara ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Hadi başlayalım…

Papara İle Para Kazanmak

Papara İle Para Kazanmak

Papara ile para kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Papara benzeri birçok uygulama olsa da içlerinden en kullanışlı ve avantajlı olanı Papara Kart. Çok hızlı bir şekilde kayıt gerçekleştirebiliyorsunuz. Kimlik, mail ve telefon onaylama süreçlerini tamamlamak toplamda yarım saatinizi alacaktır.

Oturduğunuz yerden Papara’ya kayıt olabilir ve Papara ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. İnsanların Papara’yı tercih etmesinin en önemli sebeplerinden bir tanesi popüler platformlar ile işbirliği içerisinde olmasıdır. Popüler platformlarda Papara kartınız ile harcama yaptıkça bedava para kazanabileceksiniz.

Hatta harcama gerçekleştirmeden de Papara ile para kazanmak mümkün! Nasıl mı? Yazımızın devamında Papara ile para kazanma ile ilgili püf noktalara ulaşacaksınız.

Papara İle Para Kazanma Yolları

Papara İle Para Kazanma Yolları

Papara ile para kazanmak istiyorum ama ne yapacağımı nasıl yapacağımı bilmiyorum diyorsanız şu an olmanız gereken yerdesiniz. Papara ile para kazanmanın birçok yolu var;

 • Cashback
 • Arkadaşlarını Davet Et (Referans- Kod)
 • Çekilişler
 • İndirimli Sigorta
 • Ücretsiz Para Transferi
 • Görev Yap – Para Kazan
Papara Kayıt Ol Para Kazan

Papara Kayıt Ol Para Kazan

Papara ile para kazanmanın en hızlı ve basit yoludur diyebilirim. Çünkü tek yapmanız gereken çevrenizde Papara kullanan herhangi bir arkadaşınızın referansı ile kayıt gerçekleştirmek. Arkadaşınızın gönderdiği referans kodu ile kayıt gerçekleştirdikten sonra ilgili sözleşmeleri kabul etmeniz gerekmektedir.

Kimlik doğrulamalarını da atlattıktan sonra herhangi bir tutarda Papara kart üzerinden harcama yapmanız lazım. Sonrasında 25 TL hesabınıza anında nakit para olarak yansıyacaktır.

Papara İle Arkadaşını Davet Et Para Kazan

Papara uygulamasında onaylı bir hesabınız bulunuyorsa arkadaşlarınızı davet ederek para kazanabilirsiniz. Peki bunu nasıl yaparız?

Davet Et Görseli
Papara Arkadaş Davetiyle Para Kazanma

Uygulama içerisinden arkadaşını davet et seçeneği ile bir davet bağlantısı oluşturmalısın. Davet linkini Paparalı olmak isteyen arkadaşına gönderdiğinde arkadaşın kullanıcı hesabı oluşturmalıdır.

Ardından kimlik doğrulama aşamalarını geçtikten sonra hesabı onaylanacaktır. Onaylandıktan sonra arkadaşın minimum tutar şartı aranmadan ilk harcamasını yapar yapmaz ikinizin hesabına da para yatar. Sadece bu işlem sonunda arkadaşınızla birlikte anında 25 TL nakit para kazanabilirsiniz.

Papara Cashback İle Para Kazanma

Papara Cashback İle Para Kazanma

Papara ile para kazanmanın bir diğer kolay yolu ise caschback ile para kazanma. Neden kolay yolu diyorum çünkü hepimiz online alışveriş yapıyor ve en az 1 dijital platforma üyeyiz. Eczanede yaptığımız alışverişlerden ulaşım kartımıza kadar birçok yerde yaptığımız alışverişlerde geçerli olan bu avantajı kullanmak ise ücretsiz.

Dolayısıyla zaten hali hazırda yapıyor olduğumuz harcamalardan nakit para kazanacağız. Hangi markalarda ve dijital platformlarda cashback olayını gerçekleştirebiliyoruz bir bakalım:

Papara İle Alışveriş Yaptıkça Para Kazan

 • Trendyol: Hem trendyol, hem trendyol yemek hem de trendyol markette geçerli olmak üzere toplamda 250 liraya kadar yaptığınız harcamların %10’u anında Papara hesabına yatırılır. Bunun için tek yapmanız gereken trendyol üzerinden alışveriş yaparken papara kartınızı kullanmanız.
 • BurgerKing: Tüm Burgerking restoranlarında gerçekleştirdiğiniz 250 TL harcamanızda %10’u hemen Papara hesabınıza yüklenir. Bu cashcbackten yararlanmak için restorana gitmenize gerek yok. Yemek siparişinizi Burgerking sitesinden ya da uygulamasından Papara kartınız ile alışveriş yapmanız yeterlidir.
 • Flo: Tüm Flo satış mağazalarından, web site ya da uygulamasından yapacağınız alışverişlerinizde geçerlidir. 2000 TL’ye kadar yapmış olduğunuz harcamada %5’i hesabınıza geri yatırılır.
 • Watsons: Papara kartınız ile yapacağınız 1000 lira harcamanın %5’i caschback olarak hesabınıza yüklenir.
 • Defacto: Defacto satış noktalarında geçerlidir. 2000 TL’ye kadar yapmıŞ olduğunuz harcamaların %10’u anında nakit para olarak Papara hesabınıza yatırılır.
 • App Store: App store üzerinden Papara kartınız ile yapacağınız alışverişlerde 1000 liraya kadar olan harcamalardan %5 cashback hesabınıza yüklenir.

Papara İle Oynarken Para Kazan

 • Playstation Network: Oyun tutkunlarının vazgeçilmez bir parçası olan playstation; Papara ile para kazanmanın bir başka yoludur. Playstation.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde Papara kartınızı kullandığınız takdirde 250 TL’ye kadar olan harcamalarda %10 tutar geri hesabınıza yatırılır.
 • Steam: Yine oyuncuların en çok kullandığı oyun platformu olan Steamde de Papara’nın cashback avantajından yararlanabilirsiniz. 250 liraya varan alışverişlerinizde %10 cashback elde edebilirsiniz. Oyun ve oyun içi satın almalarda bu avantajdan yararlanabilirsiniz.

Papara İle Hem İzlerken Hem Dinlerken Para Kazan

 • Netflix: Dizi&film denince aklımıza gelen ilk platform olan Netflix’te de Papara ile para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken paket ücretinin kesildiği kayıtlı kartınızı Papara kart ile değiştirmelisiniz. Ardından her ay fatura tutarından 20 TL hesabınıza anında yatacaktır.
 • Spotify: Müzik severlerin milyonlarca şarkıya ulaştığı bu platformda yaptığınız üyelik harcamalarının her ay 15 TL’si hesabınıza geri yatırılır.
 • Youtube Premium: Youtube premium üyelik harcamalarında cashbackten yararlanabilirsiniz. Üyelik ayarlarından ödeme yöntemi kısmına girip Papara kartınızı kayıt edin. Sonrasında her fatura kesiminde hesabınıza 10 TL cashback tutarı yansır.

Eğer siz de müzik dinleyerek pasif gelir elde etmek istiyorsanız müzik dinleyerek para kazanma yazımıza göz atabilirsiniz.

Papara İle Gezerken Para Kazan

 • Ulaşım Kartları: Gönül isterdi ki bütün şehirlerde geçerli olsun. Yalnızca İstanbul şehrinde bu avantajdan yararlanabilirsiniz. İstanbulkart‘a yapmış olduğunuz 250 liraya kadar olan yüklemelerin %10’u cashback şeklinde Papara hesabınıza ger yatırılır.
 • Hop: Hem ihtiyaç hem de istek durumunda tercih edilen hop marka scooterlarda da bu avantajdan yararlanabilirsiniz. Hop uygulamasındaki kiralama işlemlerinizi Papara kart üzerinden yaptığınız noktada 250 TL tutarındaki harcamanızda %20 cashback kazanabilirsiniz.

Papara İle Kolay Para Kazanmak

Papara ile kolay para kazanmak istiyorsanız hemen şimdi Papara uygulamasını indirip kayıt olun. Hatta çevrenizde papara kullanan kimse varsa referans isteyerek kayıt olduktan sonra hemen kolay para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Kolay para kazanmak için arkadaşınızın davetini kullanabilir, ardından harcamalarınızı papara kartı üzerinden yapmaya başlayabilirsiniz. Sonrası zaten kolay para kazanmak :).

Papara Kimlik İle Para Kazanma

Eğer tanımadığınız bir kimse sizlere kimlik bilgilerini paylaşarak Papara ile para kazanmak ister misin diyorsa bilin ki o kişi dolandırıcıdır! Son zamanlarda sayılarını artıran bu dolandırıcılar iş bulma sitelerinde iş ilanları bile paylaşarak insanları ikna ediyorlar.

Sözünü ettikleri para miktarı karşıdaki insanın aklını kolayca çelebilecek bir miktar olduğundan dolayı insanlar kolayca kanabiliyorlar. Aman siz onlardan olmayın dikkat edin! Böyle bir şey ile karşılaştığınızda lütfen hemen Papara müşteri hizmetleriyle iletişime geçiniz.

Şikayet Görseli
Papara Kimlik İle Para Kazanma Mağduriyeti

Papara Referans İle Para Kazanma

İlk defa Papara hesabı oluşturacaksanız etrafınızdaki arkadaşlarınızdan Papara kullanan var ise onlardan referans istemek para kazanmaya başlamanızı hızlandırabilir. Papara hesabınız varsa da sizler arkadaşınıza referans olabilirsiniz. Bu referans ile para kazanmak karşılıklı olan bir avantajdır.

Arkadaşının referansıyla kayıt gerçekleştirip ikinizde kazanabilirsiniz. Bunun benzer versiyonun da ise sizler arkadaşınıza referans olup arkadaşınız kayıt esnasında sizin gönderdiğiniz referansı kullanır ve ikinizin hesabına da anında nakit 25 TL para yatar.

Papara Üyeliği İle Para Kazanma

Papara hesabı kullanmak istemiyorum ama üyelik yaparak Papara ile para kazanmak istiyorum diyorsanız bu da mümkün. Sadece arkadaşınızın daveti ile üyelik oluşturmalısınız. Sonrasında yaptığınız ilk harcamada hesabınıza 25 TL nakit para yatacaktır. Sonrasında Papara hesabınızı kapatabilirsiniz.

Fakat Papara kartınızın diğer avantajlarını kullanmayı düşünürseniz kapatmayıp devam da edebilirsiniz. Sonuçta kart ücreti yok. Benim fikrimi soracak olursanız da ben sadece davet ile kazandığım parayla yetinmeyip harcadıkça para kazanmak isterdim ve Papara hesabını kullanmaya devam ederdim. Ancak sitemizdeki finansal konular hiçbir zaman yatırım tavsiyesi değildir.

Papara Kod İle Para Kazanma

Papara uygulamasını indirdiniz. Daha sonrasında Papara uygulamasını daha öncesinde indirmiş ve hesabını onaylatmış arkadaşınızdan bir davet kodu isteyebilirsiniz. Kayıt aşamasında girdiğiniz davet kodu ile hem kendinize hem de arkadaşına anında 25 TL nakit para kazandırabilirsiniz.

Aynı şekilde siz daha öncesinde Papara uygulamasını indirdiniz ve kayıt olduktan sonra hesabınızı onaylattınız diyelim. Siz bu sefer Papara avantajlarından yararlanmak isteyen bir arkadaşınıza uygulamayı indirip kayıt aşamasında sizin hesabınızdan oluşturulan davet kodunu iletebilirsiniz. Karşılıklı şekilde para kazanmış olursunuz.

Papara İle Cevapla Kazan

Papara ile para kazanmanın bir diğer yolu ise sorular cevaplayarak para kazanma yoludur. Bir telefon ve bir internet bağlantısı ile kolayca gerçekleştirebileceğiniz bu yöntemde cevaplakazan.com gibi sitelerde anketlere katılıyorsunuz. Tabi öncesinde siteye kayıt olmanız gerekmektedir.

Her anket farklı bir ücrete sahip oluyor. Anket başına belirlenen tutar siz anket cevapladıkça kullanıcı hesabınıza tanımlanıyor. Eğer tutar minimum 50 TL’ye ulaşırsa talepte bulunarak bunu Papara hesabınıza nakit olarak yatırabilirsiniz.

Eğer biriken miktarı Papara hesabına yatırmak yerine direkt harcamak isterseniz; Play Store, HepsiBurada veya Migros hediye çeklerine de dönüştürebilirsiniz. Ama benim fikrimi soracak olursanız Papara hesabınıza nakit olarak yatırın istediğiniz gibi harcayın. Belirli platformlara bağlı kalmayın.

Papara Para Kazanma Siteleri

Aslında Papara ile para kazanmak için öyle belli kalıba koyulmuş bir konu değil. Birçok farklı platformda avantajlarından yararlanarak para kazanabilirsiniz. Örneğin biraz önce bahsettiğimiz gibi cevaplakazan.com anket doldurarak para kazanma…

Trendyol, Spotify, Youtube, Netflix, Flo, Defacto, Steam gibi platformlarda yukarıda anlattığımız gibi üyelik ödemelerini yaptığınız kayıtlı kartınızı Papara kart ile değiştirdikten sonra kazanmaya başlayabilirsiniz.

Papara İle 500 TL – 1000 TL Kazanma Gerçek Mi?

İnternette Papara ile herhangi bir arama yaptığınız buna benzer arama sonuçlarını mutlaka göreceksinizdir. Çünkü artık dolandırıcılar aylık ya da haftalık ödeme yapmaktan ziyade tek seferlik kolay yöntem arıyorlar. Bunun için de sizlerle bir şekilde iletişime geçiyorlar. Genel de söyledikleri cümle şu şekildedir; Sizin adınıza bir Papara hesabı oluşturacağız!

Sizlerin kayıt işlemini ve onay işlemlerini tamamladıktan sonra 500 TL ya da 1000 TL gibi komisyon vereceklerini ifade ediyorlar. Zaten Papara hesabı oluşturmak maksimum yarım saatinizi alıyor. Dolayısıyla bu durum karşıdaki insanın aklını çelebiliyor. Yarım saatte 1000 TL kazanmak için kişisel bilgilerini kolayca paylaşabiliyorlar. Siz siz olun tanımadığınız hiç kimseye kişisel bilgilerinizi paylaşmayın!

Papara Para Kazanma Oyunları

Oyun oynayarak Papara ile para kazanmak istiyor musunuz? Buyurun sizi böyle alalım. Bu konuyu ayrı başlıkta anlatmamın sebebi Papara kartın en önemli özelliklerinden bir tanesi yaş sınırının 13 olması. 13 yaş ve üzerindeyseniz aile fertlerinize bağlı kalmadan Papara hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Bazı genç kardeşlerimiz oyun içi kazandıkları parayı banka hesabına sahip olmadıkları için oyun içi harcamak zorunda kalabiliyorlar. Bu en büyük artısı bence. Bazı oyunlarda oyun içi görev yaparak gerçek para kazanabilir ya da oyun içi kazandığınız parayı gerçek paraya dönüştürebilirsiniz. İşte onlardan bazıları;

 • CashLoot
 • Royal Battle
 • Candy Battle

Papara ile para kazanmak istiyorsanız bu oyunlara göz atabilirsiniz. Size oyun içinde neler yapıldığı konusunda bilgilendirmek için buraya bir video bırakıyorum.

Papara İle Para Kazanma

Papara Bedava Para Kazanma

Aslında yazımızın bu kısmına kadar bahsettiğimiz konular bedava Papara ile para kazanma başlığına girebilir. Çünkü Papara hesabı oluşturmak için bir ücret söz konusu değil. Avantajlarından faydalanmak için ekstra bir harcamanız gerekmiyor.

Zaten hali hazırda yapmış olduğunuz harcamaları sadece Papara kartı üzerinden yapmaya devam etmeniz Papara ile para kazanmanız için yeterlidir. Bu bedava para kazanma olmuyor da ne oluyor sorarım sizlere :).

Papara Birikim Hesabı İle Para Kazanma

Papara Birikim Hesabı İle Para Kazanma

Papara mobil uygulaması üzerinden ücretsiz bir şekilde papara birikim hesabı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu birikim hesabına manunel para transferi yaparak birikim yapabilirsiniz. Bu zaten diğer uygulamalarda da yapabileceğiniz bir özellik.

Papara’da bunun farkı ise cashback avantajıyla hesabınıza nakit para olarak yatan miktarları otomatik olarak birikim hesabına gönderilecek şekilde tanımlayabiliyorsunuz. Alışverişlerinizden veya üyelik ödemelerinizden kazandığınız cashback tutarları birikim hesabınızda birikir. Bu şekilde birikim yaparak Papara ile para kazanabilirsiniz.

Papara İle Spotify Üzerinden Anında Nakit Kazan

Spotify kullanarak Papara ile para kazanmak çok kolay. Müzik dinleyerek para kazanmak da diyebiliriz buna. Hali hazırda bulunan bir Spotify aboneliğiniz var mı? Yoksa Spotify paket ücretlerinden dolayı Spotify satın alsam mı almasam mı diye düşünüyor musunuz? Sanırım Spotify satın almak isteyip fiyatlardan dolayı duraksadıysanız Papara sayesinde artık buna gerek kalmayacak.

Çünkü Papara sayesinde Spotify aylık üyelik ücretinin 15 TL’sini geri kazanıyorsunuz. Ama benim zaten Spotify hesabım vardı ben Papara ile para kazanmayacak mıyım diyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü bu avantaj sadece Spotify yeni üyelik alanlara değil üyeliği bulunan herkes için geçerlidir. Sadece Papara hesabı oluşturup ödeme yöntemine Papara kartını eklemeniz yeterli olacaktır. Artık Papara ile para kazanmak için hazırsınız!

Papara İle Kara Para Aklama – Aman Dikkat!

Dünyanın en popüler elektronik ödeme platformu Papara, kara para aklamak isteyen kişilerin tercih edeceği bir numaralı araç noktasına geldi. Dolandırıcılar sizin Papara hesaplarınızı kiralama yoluyla yurt dışından kara para aklamayı amaçlıyorlar. Sizlerden Papara hesabınızın bilgilerini, hatta Papara mobil uygulaması içerisinden yine hesap ile ilgili bilgiler içeren ekran görüntüleri istiyorlar. Bütün bunları bir iş ilanı gibi çeşitli sitelerde yayınlıyorlar.

Örneğin hesabını kiralayacaksın aylık sana 20.000 TL ödeyeceğiz. Ya da senin Papara hesabına bir miktar göndereceğiz. Her gönderdiğimiz miktarın %5’i senin olacak şeklinde teklifler yapabiliyorlar. Demem o ki sizden Papara hesap bilgilerinizi talep eden hiç kimseye herhangi bir bilgi paylaşmayınız. Kazanç miktarlarını ne kadar size cazip gelse de bu bir suçtur. Suça ortak olduğunuz için sizin de başınız derde girebilir.

Papara İle Para Kazanabilir Miyiz?

Genellikle herkes işin sonuç kısmıyla ilgilendiği için “Papara ile para kazanmak mümkün mü?” sorusunu soruyorlar. Papara ile para kazanmak için 13 yaş ve üzeri olmanız ilk aşamada yeterli. Geriye telefon ve hat sahibi olmanız kalıyor. Bu gereksinimleri karşıladığınız takdirde Papara ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Papara, eczane ürünlerinden yemeğe, alışverişinden film platformlarına kadar birçok alanda hem harcayıp hem kazanabileceğiniz bir fırsattır.

Geriye kalan kısımda iş aslında biraz size bakıyor. Papara internet bankacılığı 3 ayda bir anlaşmalı olduğu markaları güncelleyebiliyorlar. Bazı markalar ile avantajları sunmaya devam ederken bazıları ile anlaşmayı sonlandırabiliyor. Bu sizi endişelendirmesin. Anlaşmayı devam ettirmedikleri markaların yerine yine popüler başka bir marka ile sürdürmeye devam ediyorlar. Örneğin şu an Burgerking markası üzerinden sizlere avantaj sunarken 3 ay sonra Burgerking yerine Mc’Donalds markası üzerinden fırsatlar sunabiliyor.

Ayrıca Papara ile para kazanmak için harcama yapmanız şart değil aslında. Yani sonuçta örneğin diğer bankalar kredi kartı aidatı alıyor. Papara da kredi kartı aidatı yok. En sevdiğim özelliği ise para transferi çok gerçekleştirdiğim için Papara ile 7/24 ücretsiz bir şekilde para transferi gerçekleştirebiliyorum. Hatta fatura ödemelerini kesintisiz bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Yani bu açıdan baktığımızda aslında diğer bankalarda bu işlemleri gerçekleştirirken sürekli kesintiler ile karşılaşacaksınız. Papara ile bunların hiçbirinde kesinti yok hepsi ücretsiz. Bu da aslında Papara ile para kazanmanın bir başka yolu diyebiliriz. Sadece bu yolla cebinize nakit para girmiyor ama farkında olmadan kazanıyorsunuz.

Papara Para Kazanma

Papara İle Görev Yap Para Kazan

Papara ile para kazanmanın en eğlenceli yolu görev yaparak para kazanma sanırım. Google Play ya da mygorev.com gibi platformlardaki görevleri yaparak para kazanabilirsiniz. Google Play üzerinde gözünüz kapalı işlem gerçekleştirebilirsiniz. Diğer görev yapma sitelerinde ise ne olur ne olmaz sanal kart oluşturarak işlem yapınız.

Siteye kayıt olup gerekli doğrulamaları yaptıktan sonra Papara kartınızı ekleyiniz. Ardından yapmak istediğiniz herhangi bir görevi seçerek işleme başlayabilirsiniz. Örneğin Google Maps üzerinden bir işletme için yorum yapma görevi var. Siz bu görevi yapıp yaptığınıza dair bir ekran görüntüsünü siteye yüklemelisiniz. Görev yaptığınıza dair görseli yükledikten kısa bir süre sonra Papara hesabınıza görev ücreti yüklenecektir. Buna benzer birçok farklı görevler bulunuyor.

İster paranızı biriktirebilir, isterseniz anında nakit olarak çekebilirsiniz. Eğer isterseniz de bunlardan farklı olarak site içinde sizler de görev tanımlayarak başkalarına görev yaptırabilirsiniz. Kazandığınız tutarı bu şekilde harcayabilirsiniz. İlgili sitede neler yapabileceğinizi ve nasıl gerçekleştirebileceğinizi anlatan bir video bırakıyorum.

Papara İle Para Kazanma Örnek Videosu

Elimizden geldiğince sizlere Papara ile para kazanma yollarını, nasıl gerçekleştirebileceğinizi detaylı bir şekilde aktarmaya çalıştık. Sanırım artık Papara kullanmak için sebepleriniz oluşmuştur :). Tekrar hatırlatmak istiyorum. Papara ile para kazanma heyecanına kapılıp aklınızı çelecek rakamlar karşısında kişisel bilgilerinizi dökülmeyin yeter!

Zaten Papara’nın sizlere sunduğu cashback, birikim, görev yaparak para kazanma vs. gibi fırsatlar para kazanmanız için yeterli olacaktır. Umarım keyifli bir okuma gerçekleştirmişsinizdir. Umarım Papara ile para kazanma konusunda sizleri bilinçlendirebilmişizdir. Bu konuda yorumlar kısmında siz de merak ettiğiniz tüm soruları sorarak bilgi alabilirsiniz.

Yorum yapın